Maltego integrācija un automatizācija

Izstrāde un pielāgošana jebkuriem uzdevumiem. Ātrāka datu vizualizācija un datu bagātināšana.
https://versaintel.lv/wp-content/uploads/2022/10/BG1.jpg

Maltego ir datu izpētes un vizualizācijas rīks, kas palīdz analizēt un izpētīt informāciju par dažādiem objektiem un to saistībām. Tas ir īpaši noderīgs digitālajā izmeklēšanā, drošības incidentu analīzē, infrastruktūras izpētē un citos līdzīgos kontekstos. Šis rīks ļauj izveidot grafisku attēlu par informācijas sakarībām un attiecībām, ko saistīt ar konkrētiem objektiem vai personas datiem.

Maltego spēj savākt informāciju no dažādām publiski pieejamām datu avotiem, piemēram, sociālajiem tīkliem, interneta domēnu datiem, uzņēmumu reģistriem, un citiem, un pēc tam šo informāciju vizualizēt attiecībā uz jūsu izmeklēšanas objektiem. Tas var palīdzēt izmeklētājiem un drošības speciālistiem saprast, kā dažādi dati un objekti ir savstarpēji saistīti, identificēt potenciālos riskus un atrast nezināmas saistības.

Maltego tiek izmantots dažādās nozarēs, piemēram kiberdrošības risku izpētē, infrastruktūras analīzē, izmeklēšanās un citur, kur nepieciešams analizēt un izsekot informācijas plūsmas. Maltego ir ļoti elastīgs rīks, kas var pielāgoties dažādiem izmeklēšanas un analīzes uzdevumiem.

Kāpēc mēs?

Globāla pieeja uzdevumu risināšanai

Transformāciju izstrādātājiem ir starptautiska pieredze dažādas sarežģītības risinājumu izstrādē.

Jūsu risinājums = Jūsu infrastruktūra

Visi risinājumi tiek nodrošināti “on-premise” un gala rezultātā nodoti ar programmatūras pirmkodu.

Uzsāciet jauna analītiskā risinājuma izstrādi kopā ar mums!

SAZINIES AR MUMSNepieciešamas konsultācijas, sazinies!

    Vārds (obligāts)*

    E-pasts(obligāts)*

    Nepieciešamais pakalpojums(obligāts)*

    Teksts