Microsoft drošības risinājumi

02/09/2023

Vai Jūs meklējat visaptverošu un finansiāli izdevīgu veidu, kā aizsargāt savus datus, lietotnes un infrastruktūru pret strauji dažādiem kiberdraudiem? ?

Microsoft drošības risinājumi piedāvā plašu integrēto produktu un risinājumu klāstu, kas palīdz aizsargāt Jūsu uzņēmumu. Neatkarīgi no tā, vai ir jāaizsargā ierīces, identitātes, programmas, e-pasts vai mākoņi. ?‍? ? ☁

Microsoft piedāvā tādus drošības risinājumus, kā Microsoft Defender, Microsoft Sentinel, Microsoft Entra, Microsoft Purview, Microsoft Priva un Microsoft Intune. Izmantojot Microsoft drošību, varēsi arī vienkāršot sarežģītus drošības pārvaldības uzdevumus, izmantojot vienotus rīkus, kas nosaka piemērotu/atbilstošu risku prioritāti un optimizē izpildi. ?

Drošības risinājumi ir papildināti ar MI (mākslīgo intelektu), apdraudējumu centralizēto bāzi un automatizāciju, kas palīdz ātri atklāt apdraudējumus un efektīvi reaģēt. Visaptveroši drošības risinājumi ļaus Jums bez uztraukuma un ar mierīgu prātu fokusēties uz jauniem projektiem un pievērsties sava biznesa izaugsmei, produktu radīšanai un inovācijām. ?

Ja vēlies  uzzināt vairāk par to, kā Microsoft drošības risinājumi var palīdzēt sasniegt drošības mērķus, sazinies ar mums! ?

Esiet drošs, izmantojot Microsoft drošības risinājumus! ?

 

Photo by Pixabay from Pexels: https://www.pexels.com/photo/security-logo-60504/