Lietošanas noteikumi un privātuma politika

 1. Interneta vietnes lietošanas noteikumi nosaka vietnes lietošanas kārtību.
 2. Vietnes lietošanas noteikumi ir saistoši visiem lietotājiem. Tiek uzskatīts, ka lietotājs piekrīt izvirzītajiem noteikumiem, ja apmeklē šo interneta vietni.
 3. “www.versaintel.lv” lietotājs ir jebkura fiziska vai juridiska persona, kura izmanto vietnes sniegtos pakalpojumus.
 4. Ja lietotājs neievēro šos noteikumus, atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās civiltiesiskās, administratīvās vai kriminālās atbildības.

Privātuma politika

 1. Ar šīs interneta vietnes starpniecību saņemtie personas dati (vārdi, uzvārdi, e-pasti un telefona numuri) tiks izmantoti šajā privātuma politikā vai attiecīgajās vietnes daļās noteiktajiem mērķiem – saziņas nodrošināšanai ar kontaktpersonu.
 2. Mums ir tiesības izmantot lietotāju personas datus, lai administrētu interneta vietni, sniegtu lietotājiem iespēju izmantot vietnē pieejamos pakalpojumus, kā arī uzlabotu vietnes pārlūkošanas iespējas un risinātu lietotāju vai par tiem iesniegtus jautājumus un sūdzības attiecībā uz interneta vietni.
 3. Ja lietotājs iesniedz personas datus publiskošanai mūsu interneta vietnē, esam tiesīgi publicēt, kā arī citādi izmantot šos datus saskaņā ar pilnvarojumu, ko lietotājs mums sniedz.
 4. Bez lietotāja skaidri izteiktas piekrišanas mēs nesniedzam lietotāja personas datus trešajām personām izmantošanai reklāmas nolūkos.
 5. Mēs paturam tiesības atklāt informāciju par lietotājiem, ja tas jādara likumu ietvaros vai jāatklāj pēc tiesībsargājošo iestāžu pieprasījuma.

Autortiesības

 1. Interneta vietnē ievietotie materiāli (vai jebkura to daļa) ir aizsargāti ar LR Autortiesību likumu
 2. Ja lietotājs vēlas izmantot interneta vietnē ievietotos materiālus, tam iepriekš jāsazinās ar interneta vietnes “www.versaintel.lv”, “versaintel.lv” pārstāvjiem rakstot uz e-pastu [email protected]
 3. versaintel.lv publiskotais, ievietotais saturs (materiāli) ir aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas Autortiesību likumu. Jebkura versaintel.lv publicēto materiālu kopēšana, modificēšana, uzglabāšana, arhivēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana ir kategoriski aizliegta bez administrācijas rakstiskas atļaujas.

Sīkdatnes

 1. Šajā interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”)
 2. Sīkdatne ir neliela teksta datne, kas tiek nosūtīta uz interneta vietnes lietotāja datoru vai mobilo ierīci vietnes apmeklēšanas laikā – tā uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu
 3. “www.versaintel.lv” izmanto sīkdatnes, lai interneta vietne atcerētos, vai lietotājs piekritis sīkdatņu izmantošanai, kā arī, ar mērķi uzlabot interneta vietnes lietošanas pieredzi, kā arī analītiskos nolūkos, lai ar Google Analytics palīdzību sekotu līdzi vietnes lietotāju skaitam, lietošanas paradumiem, izmantotajām ierīcēm un tādiem demogrāfiskajiem datiem kā atrašanās vieta.
 4. Lai izslēgtu sīkdatņu lietošanu šajā vietnē (vai arī vēl citām interneta vietnēm), dodies uz sava interneta pārlūka iestatījumiem un izvēlies attiecīgo iespēju.